• Wpisów: 92
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 22:39
  • Licznik odwiedzin: 13 445 / 2176 dni
 
xirilla
 
Dzisiaj odwiedził mnie kurier z nagrodą z konkursu Nestle. Wygrałam u nich Zestaw małego podróżnika, o którym już wspominałam w postach poniżej. Torba jest naprawdę duża i pakowna. Cały zestaw się w niej zmieścił! Jutro fotki :) Za opinię o maści Neodex otrzymałam upominek. Mogłam wybierać między maścią a suplementem diety Perfektil (skóra, włosy, paznokcie). Mimo, że wybrałam maść, otrzymałam Perfektil, ze względu na wyczerpanie zapasów. Od jutra zacznę stosować, żeby się nie zmarnowały.

Czekam jeszcze na kartę podarunkową do Smyk-a, którą wygrałam w innej loterii Nesle (z mlekiem Nan Pro). 50 zł na zakupy, a już mam upatrzone co bym chciała :D

Byliśmy z Zosią na basenie. Uwielbia wodę, fontanny, bąbelki. Ciężko było ją wyciągnąć z wody. Ale dzień zaliczony pozytywnie. Choć moje włosy po kontakcie z chlorowaną wodą stają dęba i ciężko cokolwiek z nimi zrobić, to jednak dla uśmiechu Zosi jest warto. Kolejna wyprawa w poniedziałek. Tym razem zapytamy o lekcje pływania dla maluchów. Może wyrośnie nam mała mistrzyni? :)

Będę wkrótce testować plastry Compeed na pęcherze w ramach portalu smaplecity.pl Wczoraj dostałam info na maila. Czekam na finał jeszcze kilku rekrutacji, w tym na Streetcom, gdzie można wziąć udział w teście nowego Adidas 6w1, 4Flex i kosmetyków Mary Kay.

Zmykam, bo jutro kolejny intensywny rodzinnie spędzony dzień przed nami. Dobrej nocy :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.