• Wpisów: 92
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 22:39
  • Licznik odwiedzin: 13 445 / 2176 dni
 
xirilla
 
Od kilku dni po wieczornym oczyszczeniu twarzy olejuję twarz olejkiem arganowo-migdałowym od BingoSPA. Jestem zachwycona efektem nawilżenia. Atomizer świetnie się sprawuje, pozwala idealnie dobrać ilość kosmetyku do potrzeb. Buzia pięknie pachnie, a sam olejek nie brudzi poduszki. Jest lekki, szybko się wchłania. Po pełnym miesiącu stosowania na pewno podzielę się efektami. Jak na razie jestem zakochana.

Dzisiaj kolejna wizyta u stomatologa i kolejne xxx wywalone na leczenie kanałowe 7. Za 1,5 tygodnia idę na wypełnienie stałe i mam nadzieję, że to będzie już koniec pracy na tym zębie. Mam pęknięty kącik ust, bo tak mocno musiał pan Paweł naciągać policzek żeby dotrzeć do tej feralnej siódemki. W październiku idę na konsultacje do ortodonty, żeby zdecydował czy usuwać lewą dolną 6 i na jej miejsce przesunąć 5. Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Jeśli wyleczę wszystkie ubytki, to może założę aparat i poprawię wygląd moich zębów. Ale to dopiero kiedy będę miała pracę, bo aparat swoje kosztuje ;)

Pogoda u nas już typowo jesienna, pada, kropi, siąpi, pada, kropi... Część letnich ubrań Zosi już pochowałam. Przy okazji porządków w jej komodzie znalazłam kilka ubranek, które miała na sobie tylko raz, dwa razy. Aż mi ich szkoda. Na razie zostawiam wszystkie rzeczy, bo przyjdzie jeszcze czas na rodzeństwo dla LaLuny. A jeśli będzie miała siostrzyczkę, to odpadnie nam zakup nowych.

Na bieżąco można nas podglądać na Instagramie.

Miłego wieczoru :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.